शनिबार , साउन २८, २०७९

तरुनी फेरी फेरी मस्ती गर्न सल्केका भुवन केसी फेरी यि सुन्दरीसँग छन् गहिरो प्रेममा

पुष ७, २०७८ बुधबार 721

तरुनी फेरी फेरी मस्ती गर्न सल्केका भुवन केसी फेरी यि सुन्दरीसँग छन् गहिरो प्रेममा, भुवनसँगको प्रेम र रोमान्सबारे यि सुन्दरीले खोलीन् मुख, आखिर को हुन् यि सुन्दरी ? जसले भुवनजस्तो अभिनेता ताकेकी छिन् ?***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

मनोज गजुरेलले भर्खरकी तरुनीसँग विबाह गरेको भन्दै मिनाले धेरै ब क बक गरेपछि मनोजले मिनालाई यसरी दिए द, न क, मनोजले मिनालाई फोनमै थ,र्का, ए,प छि मिनाको फेरी सुरु भयो त मासा र रुवाुबासी, मिनाले गोहीका आँसु देखाउन बोलाइन् युट्युबर, मिनाको घरमा युट्युबेको लाग्यो लाइन***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

चर्चित नायिका वर्षा शिवाकोटीले सुटुक्क गरिन् प्रेमीसँग विबाह, मिडियालाई थाहा दिन्न भन्दा भन्दै युट्युबर पुगेर सारा कुरा बाहिर ल्याए, वर्षा शिवाकोटीका बाबुले दिएका रहेछन् करोडौँको दाइजो, प्रेमीलाई आफ्ना बाबुले कार दिएपछि खुशीले फुरुगं छिन् वर्षा***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

काठमाण्डौ – प्रदेश नम्बर १ को पूर्वि क्षेत्रमा अत्याधिक छायांकन गरीएको चलचित्र पूरानो बुलेट सार्वजनिक भएको छ । केहि दिन अधिमात्र युट्युवमा सार्वजनिक भएको चलचित्रलाई हाईलाइटस् नेपालले सार्वजनिक गरेको हो । हाल सो चलचित्र युट्युव ट्रेन्डिङको सिर्ष स्थानमा रहेको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

चलचित्रमा अनुपबिक्रम शाहि, बर्षा सिवाकोटि र माला लिम्बुले मुख्य पात्रको भूमिका निभाएका छन् । युट्युमा दर्शकहरुले सम्पूर्ण कलाकारहरुको अभिनयको प्रसंसा गरेका छन् ।कसरी भयो त हजुरहरुको मनमा पर्नसफल चलचित्र पूराने बुलेको छायांकन ? ***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

प्रतिकृया दिनुहोस्