बुधबार , अषोज १२, २०७९

सिरकले मुख ढाकिँदा निसास्सिएर छटपटाइरह्यो नवजात शिशु….. आमाले अफिसबाटै हतार हतार चालिन यस्तो कदम !

मंग्सिर २८, २०७८ मंगलबार 520

सामाजिक सञ्जालमा हामी विश्वभरका नयाँ नयाँ भिडियो हेर्ने गर्दछौँ । यी भिडियोमा कुनै रमाइलो, कुनै रोचक हुन्छन् । यसै बिच सामाजिक सञ्जालमा एक आमाले अफिस बसेरै घरमा नवजात शिशु बचाएको भिडियो भाइरल बनेको छ ।

चीनको संघाईमा एक आमा आफ्नो नवजात शिशुलाई श्रीमानको निगरानीमा छाडेर कार्यालय गइन् । तर जब कार्यालयमा उनले घरको सीसीटीवी नियालिन् तब भयभीत बनिन् । खासमा ती महिलाले काममा जाँदा शिशुको जिम्मा श्रीमानलाई दिएकी थिइन् । उनको बच्चा निदाएकै बेला ओढ्नेले मुख ढाकियो । र ती नवजात शिशु ओढ्नेले मुख ढाकिएपछि निसास्सिए । तर उनका श्रीमान् गहिरो निन्द्रामा परेकाले यो चाल पाएनन् ।

कार्यालयमा भएकी ती महिलाले जसै घरको सिसिटिभी फुटेज लाइभ हेरिन् तब उनी आत्तिइन् । बच्चा करिब दुई मिनेटसम्म मुख ढाकिँदा निसास्सिएर छटपटाइ रहेका थिए । तर जसै उनकी आमाले यो देखिन् उनले हतार हतार फोन गरेर श्रीमानलाई जगाइन् र बच्चाको मुख ढाकिएको जानकारी दिइन् । तब मात्र उनका पिताले हतार हतार बच्चाको मुखबाट ओढ्ने हटाएर आफ्नो अगांलोमा लिए र बच्चा सुरक्षित रहेको बताए ।

सामाजिक सञ्जालमा यो भिडियो हेर्नेहरुले महिलाको सुझबुझको प्रशंसा गरेका छन् । कतिपयले पिता गैर जिम्मेवार रहेको प्रतिक्रिया दिएका छन् । जे भए पनि एक आमाको सुझबुझले ती नवजात शिशुको ज्यान बच्यो ।

प्रतिकृया दिनुहोस्