बिहिबार , अषोज १३, २०७९

रचना रिमाललाई घर बनाउन पैसा नपुगेपछि गायक राजेश पायलले गरे यति ठूलो सहयोग?

मंग्सिर २५, २०७८ शनिबार 505

रचना रिमाललाई घर बनाउन पैसा नपुगेपछि गायक राजेश पायलले गरे यति ठूलो सहयोग?

रचना रिमाललाई घर बनाउन पैसा नपुगेपछि गायक राजेश पायलले गरे यति ठूलो सहयोग?

रचना रिमाललाई घर बनाउन पैसा नपुगेपछि गायक राजेश पायलले गरे यति ठूलो सहयोग, रचनाको घर बन्दा बन्दै बिचमा नै अलपत्र पर्न लागेको देखेपछि उदार मनका धनी राजेशले भने विबाह नगरेर मात्रै हो नत्र तिमी जत्रो मेरो छोरी हुन्थ्यो, रचनाले राजेशले दिएका लाख लाखका बिटा समात्न नमानेपछि राजेशले बाबु सम्झेर लिउ भनेपछि बल्ल समातिन् रचनाले, हेर्नुहोस् भिडियो***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

अन्तत पारस साहको प्रेममा रहिछन् नायिका शुश्मा कार्की, सष्मा आँफैले गरिन् पारससँगको सम्बन्धको खुलासा, थाई प्रेमिका कन्निका र सोनिकाको कुरा बाहिर आएपनि सुष्माको कुरा बल्ल बाहिरियो, तनावमा ज्ञानेन्द्र र हिमानी,***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

हेलिकष्टरबाट पैसा बाँडे मात्रै हो अन्यथा चैतयता ‘डिपोजिट’ बढ्ने सम्भावना म देख्दिन्, चैतपछि भने तरलताको अभाव क्रमशः कम हुँदै जान्छः सिभिल बैंकका सिइओ पोखरेल अहिले बैंकहरुमा लगानीयोग्य पूँजीको अभाव छ । निक्षेप खासै बढ्न सकेको छैन् भने कर्जाको माग अत्याधिक भएका कारण बैंकहरु ऋण दिन नसक्ने अवस्थामा पुगेका हुन् ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

एकतिर सरकारले पूँजीगत खर्च गर्न सकेको छैन् । चालु आर्थिक वर्षको ५ महिना सकिन लाग्दा समेत कुल पूँजीगत खर्चको ६ प्रतिशत पनि खर्च हुन सकेको छैन् । अर्कोतिर रेमिट्यान्स आप्रवाहमा पनि कमी आउँदै गएको छ । यी र यस्ता कारणले बैंकमा लगानीयोग्य रकमको अभाव भएको छ ।***** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

प्रतिकृया दिनुहोस्