शनिबार , अषोज १५, २०७९

काठमाडौंको चन्द्रगिरीमा घट्याे यस्ताे दु:खद घटना

फागुण १६, २०७८ सोमबार 719

चन्द्रगिरी नगरपालिका–७ स्थित सडक छेउमा रोकी राखेको माइक्रो बसमा बिहीबार राति ११ बजे मोटरसाइकल ठो- क्किँ-दा एक जनाको मृ- त्यु भएको छ।दु-र्घ- टनामा गम्भीर घा- इते भएका उनको उपचारको क्रममा कलंकी स्थित शहिद मेमोरियल अस्पतालमा मृ- त्यु भएको हो****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

दु- र्घ- टनामा संलग्न मोटरसाइकल र फोर्स माइक्रो बस र बसका चालकलाई थानकोट प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

चेकपोष्टबाट चन्द्रागिरी जाँदै गरेको प्रदेश ३–०२–०११ प २९१९ नम्बरको मोटरसाइकल अ-नि-यन्त्री-त भई सडक छेउमा रोकी राखेको बा २ ख ७०४९ नम्बरको फो-र्स माइक्रो बसमा ठो- क्किँ-दा मोटरसाइकल चालक २६ बर्षीय आकाश रानाभाटको मृ- त्यु भएको हो ।****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

दु-र्घ- टनामा गम्भीर घा- इते भएका उनको उपचारको क्रममा कलंकी स्थित शहिद मेमोरियल अस्पतालमा मृ- त्यु भएको हो ।दु- र्घ- टनामा संलग्न मोटरसाइकल र फोर्स माइक्रो बस र बसका चालकलाई थानकोट प्रहरीले नियन्त्रणमा लिएको छ ।******* यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ******

प्रतिकृया दिनुहोस्