शनिबार , साउन २८, २०७९

समिक्षा भन्छिन: मैले मिडियामा सत्य कुरा लुकाए पल दाईको गल्ति छैन पैसा देखाएर यो काम गर्न लगाईयो

फागुण १६, २०७८ सोमबार 1367

नेपाली कला क्षेत्रमा यतिबेला अभिनेता पल शाह वि’वादको विषय बनेका छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

एक नाबालिग गायिकामाथि कर णी स’म्बन्धी कसुरमा उ’नीविरु’द्ध जाहेरी दर्ता भएसँगै उनी वि’वा’दको केन्द्रमा रहेका हुन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

शाहविरु’द्ध जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँमा पीडित नाबालिगको तर्फबाट उनका पिताले जाहेरी दर्ता दिएका हुन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

जाहेरीमा शाहले म्युजिक भिडियो सुटिङका क्रममा ती नाबालिगमा’थि कर णीको प्र’या’स ग’रेको र अन्त्यमा विवाहको प्र’लोभन देखाइ तनहुँमा कर णी गरेको उल्लेख गरिएको छ । शाहलाई पक्राउ गर्न अहिले प्रहरी परिचालन भइसकेको छ । शाह दोषी हुन् वा होइनन् भन्ने विषय अब कानुन र अदालतले छुट्याउने नै छ तर, पलको**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

घटनालाई लिएर सामाजिक सञ्जालमा कला क्षेत्र र कलाकारलाई गा’ ‘ली गर्नेको ओ’इ’रो लागेको छ । केहीले भने पल शाहको बचाउ पनि गरेका छन् । बुधवार एक नाबालिग गायिकाले तनहुँ जिल्ला प्रहरी कार्यालयमा ज’ब’र्ज’स्ती कर णीको आ’रोपमा जाहेरी दिएपछि अभिनेता पल शाह फरार छन् ।**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

तनुहँ जिल्ला अदालतले पक्राउ पूर्जी जारी गरेको यति हुँदा पनि प्रहरीले उनलाई पक्राउ गर्न सकेको छैन ।

यतिबेला प्रहरीले उनीसँग नजिक रहेका विभिन्न व्यक्तिहरुसँग सोधपुछ गर्नुका साथै निरन्तर उनको फोन ट्या’पि’ङमा राखेको छ । पल शाहका पलका म्यानेजरका कुरा**** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला****

प्रतिकृया दिनुहोस्