बिहिबार , भाद्र २, २०७९

पलको आत्मसमर्पणको निर्णयलाई पूजाले भनिन् ‘सम्मान छ रियल हिरो’

फागुण १५, २०७८ आइतबार 418

नायक पल शाहले आजै प्रहरीमा आत्मसमर्पण गर्ने बताएका छन् । नाबालिग गायिकाले जब’रजस्ती क’रणीको आरो’प लगाउँदै जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँमा जा’हेरी दिएपछि फ’रार रहँदै आएका शाहले आइतबार प्रहरीमा आत्मसमर्पण गर्ने बताएका हुन् ।

शाहले सामाजिक सञ्जालमार्फत उनले स्वास्थ्य समस्याका साथै केही घरको सबै व्यवहार मिलाउनुपर्ने भएकाले प्रहरीमा उपस्थित हुन नसकेको बताउदै आजै आत्मसमर्पण गर्ने बताएका हुन् ।

पलको आत्मसमर्पण गर्ने निर्णयलाई अभिनेत्री पूजा शर्माले पनि सम्मान भनेकी छन् । पूजाले सामाजिक संजालमा पलले सार्वजनिक गरेको आत्मसमर्पण गर्ने स्टाटस पोष्ट गर्दै लेखेकी छन् , ‘सम्मान छ रियल हिरोलाई । सत्यको जित अवश्य हुनेछ ।’ पल र पूजा अभिनित फिल्म ‘म यस्तो गित गाउँछु २’ देशभर शुक्रबारबाट प्रदर्शन भइरहेको छ । पूजा पछिल्लो समय पलको तस्बिर अंकित टिसर्ट लगाएर सार्वजनिक कार्यक्रममा देखिने गरेकी छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्