बिहिबार , भाद्र २, २०७९

पलले नै घात गर्यो अब हामी पनि बोल्छौँ : दुर्गेश थापा

फागुण १२, २०७८ बिहिबार 573

काठमाडौं ।

जिल्ला प्रहरी कार्यालय तनहुँमा ब ला त्कारको जाहेरी परेपछि प्रहरीले कलाकार पल शाह (पूर्ण विक्रम शाह) को खोजी थालेको छ। १७ वर्षीया गायिकाका परिवारले तनहुँमा बुधबार बलात्कारको जाहेरी दिएपछि उनको खोजी सुरू गरिएको छ । प्रहरीले खोजिरहेका शाहले आफ्नो बचाउ गर्ने प्रयास गरेका छन् ।

उनले आफूवि रुद्ध ष डयन्त्र भएको दाबी गर्दै दोषी भए सजाय भोग्न तयार रहेको बताएका छन् । उनले बिहीबार सामाजिक सञ्जालमार्फत आफूमाथि नियोजित षडयन्त्र भएको भन्दै दुर्गेश थापा, सरोज ओली, कृष्ण जोशी र सम्राट चौलागाईंमाथि षडयन्त्र गरेको आरोप लगाएका छन् । उनले उनीहरुको अडियो क्लिपसमेत सामाजिक सन्जालमार्फत् सार्वजनिक गरिदिएका छन् । ती गायिकालाई प्रयोग गरेर दुर्गेश थापा, सरोज ओली, कृष्ण जोशी र सम्राट चौलागाईले नियोजित ढङ्गले षड्यन्त्र गर्ने पलको दाबी छ ।

यस विषयमा कलाकार दुर्गेश थापाले साथीको समस्या हल गर्ने प्रयास गर्दा आफूलाई फसाउन खोजेको बताएका छन् । नाबालिका गायीकाले नै पटक–पटक पलले सम्बन्ध राखेको भनेकाले आफूलाई बिचमा ल्याउनुको औचित्य नभएको थापाको भनाइ छ ।

‘नाबालिकाले नै उसँले सम्बन्ध राखेको बताएकी छिन । यसमा हामीलाई बीचमा ल्याउनु नै आवश्यक छैन । हामीले त समस्या हल गर्न लागि परेका थियौं ।’ उनले भने ‘ऊ आफै केटीदेखि भागेको भागेई थियो, फोन नउठाउने भएपछि हामीले उनीहरु २ जनालाई कुरा गर्न राखेका हौँ, कुरा नबिग्रियोस भनेर।’

उनले ती गायीका पल प्रति असाध्यै क्रेजी भएको बताए । विवाह बाहेकका प्रस्ताव गायीकाले अस्वीकार गरेको थापाले जानकारी दिइन ।

पलले सार्वजनिक गरेको उक्त अडियो बारे थापाले भने ‘भोलि ठूलो टेन्सन नहोस् भनेर हामी कुरो मिलाउन लागि परेका थियौं । दुई वर्षपछि विवाह गर्ने समझदारीमा पहिले नै कुरा मिलेको थियो ।

अडियोमा त हामीले बोलेको हो, के के बोलेको पनि छ। पलकोको नै गल्ती छ ’ उनले भने ‘पलले मेरो पनि दिदिबहिनी छ, भने अगाडी बढ्नु पर्यो नि, उसले कुरा बाहिर ल्यायो । उसले नै सार्वजनिक गरेपछि अब हामी पनि बोल्छौँ। ’

प्रतिकृया दिनुहोस्