सोमबार , अषोज १०, २०७९

फागुन १६ गते नेपाल ब’न्दको घोषणा (हेर्नुहोस सूचना)

फागुण ११, २०७८ बुधबार 768

नेपाल

कम्युनिष्ट पार्टी (माओवादी)ले एमसीसी पारित हुन नहुने भन्दै लडाइँको कार्यक्रम अगाडि बढाएको छ । एमसीसी देशको हित विपरित भएको पनि उनले बताए । पार्टीले अब जनताको स्वतन्त्रता र जातियताको मु’द्दालाई सीधा सहजीकरण गरेको छ

उनले यो स्वतन्त्र उद्यम वि’रुद्धको ल’डाईको आ’धारभूत मुद्दामा परिणत भएको पनि उल्लेख गरे । पार्टीले फागुन १९ र २० गते एमसीसी विरुद्धको अपडेट प्रस्तुत गर्ने, फागुन १९ र २० गते नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी बल र सार्वजनिक निकायलाई एमसीसी विरुद्धको सूचना दिने, मार्च १९ र २० गते एमसीसी विरुद्धको हतियार छर्ने ।

२६ र २७ गते साँझ मसला परेड तथा प्रतिमा उपभोग गर्ने, चैत २९ र ३० गते छलफल तथा संघ कार्यक्रम गर्ने र चैत ३० गते नेपाल बन्द गर्ने भएको छ । पार्टीले फागुन १९ र २० गते एमसीसीविरुद्ध स्मरणपत्र पेस गर्ने, फागुन १९ र २० गते नेपाली सेना, नेपाल प्रहरी, सशस्त्र प्रहरी बल र सार्वजनिक निकायलाई एमसीसी वि’रुद्धको सूचना दिने, मार्च १९ र २० गते एमसीसी वि’रुद्ध पर्चा फैलाउने ।

26. पनि 27, र 13 मार्चको साँझ मसाला परेड र आइकनहरू उपभोग गर्ने, 29 र 30 मा एक साथ छलफल र सहयोग कार्यक्रम राख्ने र 30 मार्चमा नेपाल बन्द गर्ने उद्देश्य राखिएको छ आदिम शोषकको दुइटा फ्याक्ट्रीमुनि व्यक्ति कुचियो र बिचमा पुगियो, फेरि प्रगतिशील पार्टी नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी (माओवा’दी) खोज्छौं र व्यक्तिको चाहनाअनुसार हामी अगाडि बढिरहेका छौं भनाइमा भनिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्