बिहिबार , भाद्र २, २०७९

फागुन ६ गते बन्दको घोषणा : गृहमन्त्रालयले दियो ७७ वटै जिल्लामा यस्तो निर्देशन (बिज्ञप्ति सहित)

फागुण ६, २०७८ शुक्रबार 518

काठमाडौं : विभिन्न पाँच विचारधारा समूह र एक मोर्चाले बुधबार नेपाल बन्दको आह्वान गरेपछि सार्वजनिक निकायले सद्भाव र सुरक्षालाई चुस्त बनाउन क्षेत्रीय संगठन कार्यस्थललाई राउन्डअबाउट दिएको छ

गृह मन्त्रालयले नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी लगायत ६ विचारधारा समूहले आज साँझ मसला परेड गर्ने तथ्याङ्क प्राप्त गरेको भन्दै आपराधिक क्रियाकलाप रोक्न ७७ क्षेत्रीय संगठनका कार्यस्थललाई राउण्ड दिएको छ । चैत १९ गते नेपाल बन्द ।

“नेपाल कम्युनिष्ट पार्टी लगायत छवटा विचारधारा समूहले आज साँझ मसाला परेड गर्ने र चैत २० गते नेपाल बन्दको आह्वान गर्ने तथ्याङ्क प्राप्त भएकाले कुनै पनि आपराधिकलाई रोक्न सम्पूर्ण सुरक्षा संयन्त्रले उच्च सतर्कता र निगरानीका साथ अगाडि बढेको छ । सञ्चालन।” शान्तिको शासन र कानूनको अवस्थालाई सँगै अघि बढाउनुपर्ने उल्लेख छ ।

जनअधिकारले एमसीसीलाई भोलि संसदमा पेस गर्ने भन्दै कट्टरपन्थी भेलाले नेपाल बन्दको आवश्यकता परेको छ

प्रतिकृया दिनुहोस्