बिहिबार , अषोज १३, २०७९

कठै ! यति सानो छोरोले गरे यसरी आफ्नोे बुवाको किरिया, परिवारमा चल्यो रुवाबासि (हेर्नुस् भिडियो)

फागुण ३, २०७८ मंगलबार 505

आफ्नो बुवाको चितामा आगो लगाउनुको पिडा जस्ले भोगेको हुन्छ उसैलाई मात्रै थाहा हुन्छ त्यो पनि ९ बर्षको उमेरमा नै । ९ बर्षको छोरा र ११ बर्षकि छोरी अनि तीस बर्षिय श्रिमतिलाई चटक्क छोडेर श्रिमान सधाका लागि बिदा भए ।

कस्तो संयोग भयो भने नया लुगा जुत्ता चप्पल किनिदिन्छु छोराछोरीलाई भनेकै केहि दिनमा नै उनिले यो संसार छाडे र त्यो सपना सधाका लागि अधुरै भयो ।स-साना नाबालक छोराछोरी भर्खर त कोपिला लाग्दैथियो पुरै फर्किन नपाउदै अन्ततः ओलाइ झर्नु पर्यो ।

शरिरको मेरुदण्ड जस्तै हो बुवाको उपस्थिति ।बिना मेरुदण्ड शरिरको हाल र बिना बुवाको घरको हाल एउटै हो ।घरमा कमाएर ल्याउने मान्छे कोहि छैन आउने बाटो पनि कतैकेहि छैन र आर्थिक अवस्था पनि एकदमै कमजोर भएको उक्त परिवारलाई अहिले हदसम्मको दुख छ ।

हेर्नुस् भिडियो सामाग्री

प्रतिकृया दिनुहोस्