शनिबार , साउन २८, २०७९

परिवारलाई यस्तो संदेश छाडेर एमबीबीएस पढ्दै गरेकी छोरीले होस्टलमै….

पुष १७, २०७८ शनिबार 484

दिल्लीको मौलाना आजाद मेडिकल कलेज एमएएमसी मा एमबीबीएस पाठ्यक्रममा अध्ययनरत एक विद्यार्थीको खुशीको घटना बाहिर आएको छ । परीक्षामा फेल भएपछि मृतक डि’प्रे’स’न हुन ग’एकी थिइन्, त्यसैले यो कदम चालेको बताइएको छ । यस विषयमा प्रहरीले अनुसन्धान सुरु गरेको छ ।

जानकारीका अनुसार १९ वर्षीया दिव्या यादव मौलाना आजाद मेडिकल कलेजमा एमबीबीएस प्रथम वर्षमा अध्ययनरत थिइन् । बिहीबार कलेजको पुरानो छात्रावास संजीवनीको कोठा नम्बर ६४ मा छतको पंखामा झु’ण्डि’ए’को अ’व’स्थामा उनी फेला परेकी थिइन् । यो होस्टेल कोठा खाली थियो। हो, कोठा भित्रबाट ताला लगाएको हुनाले होस्टेलका कर्मचारीले ढोका तो’डे’का थिए ।

तर, त्यतिन्जेल दिव्याको मृत्यु भइसकेको थियो । यस विषयमा प्रहरीलाई खबर गरिएको थियो । घटनास्थलमा पुगेको प्रहरीले बालिकाको शवलाई फाँटबाट निकालेर पंचनामा बनाएर पो’स्ट’मा’र्टमको लागि पठाएको थियो । सोधपुछका क्रममा रुम पार्टनरहरूबाट थाहा भयो दिव्या भर्खरका दुईवटा प्रश्नपत्रमा फेल भएकी थिइन्, जसको नतिजा मङ्सिर २९ गते साँझ सार्वजनिक भएको थियो ।

त्यसयता उनी डि’प्रे’स’नमा थिइन् । यस घटनाको अनुसन्धानका क्रममा प्रहरीले मृतकको रजिष्टरबाट उनले आफ्नो परिवारका लागि लेखेको सु’सा’इ’ड नो’ट पनि फेला पारेको छ । फरेन्सिक अनुसन्धानमा मृतकको मोबाइल पनि जफत गरिएको छ । साथै मृतक दिव्याको पो’ष्ट’मा’र्ट’म गरी शव बुवाको जिम्मा लगाएर थप अनुसन्धान सुरु गरिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्